Krzesło bankietowe T68123 stalowe

Krzesło bankietowe T68123 – recenzja

Na rynku jest wiele modeli krzeseł bankietowych jednak żaden z nich nie umowy się do T68123. Ten produkt ma idealny stosunek cena/jakość. Postanowiliśmy sprawdzić co jest w tych krzesłach takiego, że ludzie tak chętnie po nie sięgają. Zapraszamy do zapoznania się z naszą recenzją być może jeszcze więcej osób zdecyduje się na zakup tego produktu. Sprawdźmy co krzesło bankietowe T68123 kryje w sobie.

Aluminium czy stal

To duży problem dla restauratorów i właścicieli sal bankietowych. Plusy i minusy można wskazać przy każdym z tych materiałów. Jednak względy ekonomiczne przemawiają bardziej za stalą. Krzesła stalowe bywają tańsze od aluminiowych a potrafią być tak samo wytrzymałe. Jednak wybór nie jest tak oczywisty. Dochodzą do tego elementy składowania i przechowywania. Przy krzesłach stalowych robi się problem.

Dla kogo

Krzesło bankietowe T68123 jest idealnym wyborem dla właścicieli mały i średnich sal bankietowych. Krzesła są w stanie wytrzymać wiele. To wielka zaleta tego produktu. Mała awaryjność. To w dużym stopniu przyczyniło się do popularności tego produktu wśród ludzi z branży. Jego użyteczność także jest bardzo wysoka, a dobry projekt sprawia, że nie ma problemu z przechowywaniem ich w magazynie. To naprawdę świetny produkt.

Szczegóły techniczne

Zacznijmy od siedziska i oparcia, które wykonane jest ze specjalnej gęstej pianki, która jest odporna na różnego rodzaju odkształcenia. Te rozwiązanie stosowane jest w innych produktach tego producenta i sprawdza się bardzo dobrze. Siedzisko jest wygodne i nie przeszkadza nawet po dłuższym siedzeniu. Strzela krzesła jest wykonany z bardzo dobrej stali. Odpowiednie profilowania zapewnia wysoką wytrzymałość krzesła. Nogi krzesła są zabezpieczone nylonowymi wkładkami, które chronią przed rysowaniem powierzchnię, na której krzesło jest postawione. Krzesła można sztaplować do 12 sztuk. Odpowiednie zabezpieczenia sprawiają, że temu produktowi nic się nie stanie podczas sztaplowania.

Podsumowanie

T68123 to produkt doskonały. Idealne połączenie jakości i ceny. Nie dziwie się, że jest to krzesło najczęściej wybierane przez właścicieli sal i restauracji. Krzesło znajdziecie w sklepie hotel partner 24. Polecamy serdecznie.