Meble metalowe TRIO – recenzja

TRIO meble metalowe warte uwagi

Polska jesień to trudny okres dla naszych mebli ogrodowych. Tym bardziej jeżeli wybraliśmy meble plastikowe lub drewniane. Inaczej jest w przypadku kiedy posiadamy meble metalowe. Ten rodzaj mebli ma to do siebie że dobrze znosi deszczową pogodę oraz niskie temperatury. Czy warto zainwestować w metal do ogrodu? To zależy. Dziś na test bierzemy zestaw TRIO który może być interesującą alternatywa dla popularnych plastikowych mebli.

Metal czy plastik?

Meble metalowe nie cieszą się zbyt dużo popularnością w naszym kraju. Przeważnie jest to spowodowane ceną która potrafi odstraszyć klientów. W cenie dwóch krzeseł i stolika można dostać cały zestaw wykonany z plastiku. Jednak to nie tam sama jakość. Można powiedzieć że meble metalowe to segment premium wśród produktów ogrodowych. Dlatego warto rozważyć inwestycje w tym kierunku bo będzie to zakup na lata.

Dla kogo?

Zestaw TRIO to ciekawy propozycja dla wszystkich ludzi którzy lubią klasyczny styl. Krzesła są solidne i wytrzymają wiele. To samo można powiedzieć o stoliku który na żywo wygląda na wiele większy niż na zdjęciach. Całość pokryta jest ciemny niebieskim który pasuje do wszystkiego. Problemem tego zestawu jest to że musi on się znajdować na utwardzonej powierzchni. Stawianie go na czystej ziemi mija się z celem bowiem osoby o troszkę większej wadze będą się zapadać.

Plusy i minusy

Duża zaletą zestawu jest to że wytrzyma cały rok na świeżym powietrzu. Nie ważne czy deszcz czy śnieg, upał czy mróz. Nie jest to jednak produkt idealny. Osoby które często zmieniają położenie swoich mebli ogrodowych mogą mieć problem ponieważ zestaw sporo ważny. Waga krzeseł i stolika sprawa że ciężko się przenosi meble z miejsca na miejsce. Zadowoleni z tego zestawu będą ludzie którzy marzą o zakupie mebli ogrodowych o których po ustawieniu będą mogli zapomnieć.

Podsumowanie

Czy TRIO jest dla każdego? Raczej nie. Klasyczny wzór oraz waga ograniczają grono potencjalnych klientów jednak Ci który te małe minusy nie przeszkadzają będą na pewno zadowoleni.